Plany Berg Holding sięgają jeszcze dalej. W przyszłości w holdingu zamierzamy zająć się branżą e-commerce, dzięki której wymiana dóbr i usług online oraz robienie zakupów na odległość stało się już standardem. W elektronicznym handlu podmioty biorące pośredni lub bezpośredni udział w wymianie handlowej to m.in.: wielkie korporacje, małe firmy branżowe oraz konsumenci indywidualni. Cały proces wymiany odbywa się w różnych konfiguracjach. W Berg Holding będziemy dążyć do wymiany handlowej między firmami (B2B) budując jednocześnie sieć dostawców i odbiorców, a tym samym zacieśniać krąg partnerów biznesowych. Ponadto w swojej strukturze będziemy oferować usługi dla klientów indywidualnych (sprzedaż wielopoziomowa i e-sklepy).

Dlaczego e-commerce?

Coraz większa popularność branży e-commerce przynosi szereg obustronnych korzyści. Należą do nich m.in.: tanie koszty utrzymania (zakup domen internetowych, które są relatywnie tanie), obsługa 24/7 (zakupy o każdej porze dnia i nocy), globalny zasięg (dotarcie do większej puli konsumentów), proponowanie większej ilości produktów bez konieczności magazynowania ich (produkty wirtualne).

Idziemy dalej!

E-commerce to dobry krok w stronę prowadzenia nowoczesnego przedsiębiorstwa. Oferowanie przez nas usług internetowych zwiększy prestiż i renomę firmy, umożliwiając monit wyników oraz zwiększając poziom zadowolenia konsumentów i partnerów biznesowych. Branża umożliwia uzyskiwanie większych wymiernych dochodów przy niewielkim wkładzie. Podejmując decyzje o rozbudowie struktury działania Berg Holding konieczne było zwrócenie uwagi na ten rodzaj dotarcia do odbiorców.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this