Misja.

Zachęcamy do merytorycznej dyskusji na temat ekologicznych rozwiązań dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. Angażujemy się w projekty z branży nieruchomości i nowych technologii. Udowadniamy, że Górny Śląsk to świetne miejsce do rozwoju i inwestycji. W Śląskich Kamienicach remontujemy nieruchomości po to, aby przyszłe pokolenia mogły cieszyć się ich architektonicznym kunsztem. Rozwijamy Śląską Prohibicję w Nikiszowcu, by mieszkańcy i turyści mogli cieszyć się smakiem tradycyjnej, śląskiej kuchni. Remontujemy zaniedbane lokale, by tworzyć bazy noclegowe dla przyjezdnych. Zakładamy farmy fotowoltaiczne i produkujemy pompy, by przyczynić się do ochrony środowiska. Możemy dużo, chcemy więcej.

Wizja.

Gdzie będziemy za rok, trzy, pięć i dziesięć lat? Tego nigdy do końca nie da się przewidzieć. Tworząc swoją pierwszą spółkę kilka lat temu, nie myśleliśmy, że zajdziemy tak daleko! Teraz jesteśmy holdingiem zrzeszającym marki rozpoznawane w całej Polsce. Pewne jest to, że nigdy nie stoimy w miejscu. Otwieramy się na nowe rynki, wykorzystujemy wszystkie możliwości. Z pewnością będziemy dalej inwestować w technologię i e-commerce – w tych gałęziach widzimy potencjał. Planujemy sukcesywny rozwój naszych spółek – córek oraz chcemy w dalszym ciągu angażować się w projekty społeczne i wspierać lokalną gospodarkę.

Wartości.

Stawiamy na profesjonalizm, jesteśmy odważni, innowacyjni i kreatywni. Podczas wszystkich naszych działań zawsze pamiętamy o najważniejszych wartościach – dobre relacje z drugim człowiekiem stawiamy na pierwszym miejscu. Szanujemy lokalną kulturę i zwyczaje, kierujemy się etyką zawodową oraz stawiamy na rozwój naszych pracowników. Chcesz przedyskutować projekt? Szukasz wsparcia? Chcesz porozmawiać o przyszłości? Poznaj nasze działania.

Co nas wyróżnia.

co_nas_wyroznia_1
Dywersyfikacja
biznesu
co_nas_wyroznia_2
Działalność
w perspektywicznych
branżach
co_nas_wyroznia_3
Silne
marki
co_nas_wyroznia_4
Stabilne
aktywa
co_nas_wyroznia_5
Otwarcie
na rozwój
co_nas_wyroznia_6
Stała kontrola
inwestycji

CSR
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Zrównoważony rozwój w firmie oraz dbałość o interesy lokalnej społeczności to nasz priorytet. Mocni razem, to nie tylko slogan, ale też prawdziwa idea przyświecająca każdemu naszemu przedsięwzięciu. Dbamy o komfort pracy, identyfikujemy się z regionem i jego tradycjami, pomagamy instytucjom, popieramy akcje i organizacje społeczne, inwestujemy, wspieramy, jesteśmy uczciwym partnerem w biznesie i poza nim, angażujemy się w różne projekty, wyznaczamy realne cele.

Stawiamy na rozwój

Każda nasz projekt to inwestycja w lepszą przyszłość.

Dbamy o środowisko

Wiemy, że eko-działania mają pozytywny wpływ na nasze życie.

Szanujemy tradycję

Jesteśmy stąd, więc mieszkańcy i ich potrzeby są dla nas bardzo istotni.

Jesteśmy wsparciem

Dbamy o dobre relacje z pracownikami, kontrahentami i klientami.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
NEWCONNECT
RAPORTY
DANE FINANSOWE
KONTAKT BOI