Dr Ofka Piechniczek

Prezes zarządu Berg Holding S.A.

Stanowczość, profesjonalizm, kreatywność oraz otwartość to cechy, które cechują dobrego szefa. Ofka to katowiczanka zakochana w swoim regionie i dawnym śląskim budownictwie. Urodzona w 1984, jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Nauk Społecznych oraz francuskiego L’École Internationale des Sciences Politiques. W 2009 roku uzyskała dyplom magistra politologii Uniwersytetu Śląskiego oraz dyplom Université de Bordeaux. Jest autorką pracy doktorskiej „Polityczność regionalizmu górnośląskiego”. Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży PR oraz reklamie.

Kamil Kita

Członek zarządu Berg Holding S.A.

Nowe technologie to jego konik. Śledzi nowinki, nawiązuje nowe współprace, w pełni angażuje się w każdy projekt. Kamil wraz z Ofką stworzyli wyjątkowe koncepty znane na całym Górnym Śląsku i nie tylko. Urodził się w 1976 w Czeladzi. W firmach z branży budowlanej, medialnej i szkoleniowej zdobywał wieloletnie doświadczenie handlowe. Był Prezesem Zarządu dwóch dużych spółek giełdowych notowanych na rynku NewConnect. Jest specjalistą w zakresie finansowania zewnętrznego i negocjacji biznesowych. Swoje pasje wykorzystuje w pracy dbając o profesjonalizm działania w każdej stworzonej marce.

Berg Holding tworzą ludzie.

Karolina Kiczka

Dyrektor ds. rynków kapitałowych

Aleksandra Kruszelnicka

Dyrektor zarządzający Śląskich Kamienic

Aleksandra Mucha

Dyrektor zarządzający Śląskiej Prohibicji

Beata Zaborowska

Dyrektor zarządzający Hornigold

Paweł Kaproń

Dyrektor zarządzający NETSU

Łukasz Nowotka

Dyrektor marketingu Berg Holding

Michał Nyznar

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich

Bartłomiej Wesołowski

Dyrektor działu obsługi inwestora

Co nas wyróżnia.

co_nas_wyroznia_1
Dywersyfikacja
biznesu
co_nas_wyroznia_2
Działalność
w perspektywicznych
branżach
co_nas_wyroznia_3
Silne
marki
co_nas_wyroznia_4
Stabilne
aktywa
co_nas_wyroznia_5
Otwarcie
na rozwój
co_nas_wyroznia_6
Stała kontrola
inwestycji

Misja.

Zachęcamy do merytorycznej dyskusji na temat ekologicznych rozwiązań dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. Angażujemy się w projekty z branży nieruchomości i nowych technologii. Udowadniamy, że Górny Śląsk to świetne miejsce do rozwoju i inwestycji. W Śląskich Kamienicach remontujemy nieruchomości po to, aby przyszłe pokolenia mogły cieszyć się ich architektonicznym kunsztem. Rozwijamy Śląską Prohibicję w Nikiszowcu, by mieszkańcy i turyści mogli cieszyć się smakiem tradycyjnej, śląskiej kuchni. Remontujemy zaniedbane lokale, by tworzyć bazy noclegowe dla przyjezdnych. Zakładamy farmy fotowoltaiczne i produkujemy pompy, by przyczynić się do ochrony środowiska. Możemy dużo, chcemy więcej.

Wizja.

Gdzie będziemy za rok, trzy, pięć i dziesięć lat? Tego nigdy do końca nie da się przewidzieć. Tworząc swoją pierwszą spółkę kilka lat temu, nie myśleliśmy, że zajdziemy tak daleko! Teraz jesteśmy holdingiem zrzeszającym marki rozpoznawane w całej Polsce. Pewne jest to, że nigdy nie stoimy w miejscu. Otwieramy się na nowe rynki, wykorzystujemy wszystkie możliwości. Z pewnością będziemy dalej inwestować w technologię i e-commerce – w tych gałęziach widzimy potencjał. Planujemy sukcesywny rozwój naszych spółek – córek oraz chcemy w dalszym ciągu angażować się w projekty społeczne i wspierać lokalną gospodarkę.

Wartości.

Stawiamy na profesjonalizm, jesteśmy odważni, innowacyjni i kreatywni. Podczas wszystkich naszych działań zawsze pamiętamy o najważniejszych wartościach – dobre relacje z drugim człowiekiem stawiamy na pierwszym miejscu. Szanujemy lokalną kulturę i zwyczaje, kierujemy się etyką zawodową oraz stawiamy na rozwój naszych pracowników. Chcesz przedyskutować projekt? Szukasz wsparcia? Chcesz porozmawiać o przyszłości? Poznaj nasze działania.

CSR
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Zrównoważony rozwój w firmie oraz dbałość o interesy lokalnej społeczności to nasz priorytet. Mocni razem, to nie tylko slogan, ale też prawdziwa idea przyświecająca każdemu naszemu przedsięwzięciu. Dbamy o komfort pracy, identyfikujemy się z regionem i jego tradycjami, pomagamy instytucjom, popieramy akcje i organizacje społeczne, inwestujemy, wspieramy, jesteśmy uczciwym partnerem w biznesie i poza nim, angażujemy się w różne projekty, wyznaczamy realne cele.

Stawiamy na rozwój

Każda nasz projekt to inwestycja w lepszą przyszłość.

Dbamy o środowisko

Wiemy, że eko-działania mają pozytywny wpływ na nasze życie.

Szanujemy tradycję

Jesteśmy stąd, więc mieszkańcy i ich potrzeby są dla nas bardzo istotni.

Jesteśmy wsparciem

Dbamy o dobre relacje z pracownikami, kontrahentami i klientami.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
NEWCONNECT
RAPORTY
DANE FINANSOWE
KONTAKT BOI