Poznaj nasze spółki.

Śląskie Kamienice S.A.

na rynku od 2012 roku

Od 2012 roku w spółce Śląskie Kamienice S.A. prowadzimy aktywną działalność w sektorze sprzedaży, wynajmu oraz zarządzaniu nieruchomościami. Specjalizujemy się w remontach i modernizacji zabytkowych budynków na rynku Górnego Śląska.

zobacz więcej Strategia spółki

NETSU S.A.

na rynku od 2020 roku

Inwestując w dynamiczny rynek stworzyliśmy markę NETSU – producenta i dystrybutora pomp ciepła. Specjalizujemy się w urządzeniach typu monoblok i split oferując pełen zakres obsługi od doboru po montaż i serwis. Współpracujemy z dystrybutorami w Polsce oraz za granicą.

zobacz więcej Strategia spółki

Farmy Fotowoltaiki S.A.

na rynku od 2020 roku

W firmie Farmy Fotowoltaiki S.A. wyspecjalizowaliśmy się w weryfikacji gruntów, pozyskiwaniu finansowania i koordynacji projektu wraz z pozyskaniem zezwoleń i dokumentacji prowadząc do finalizacji czyli budowy farmy gotowej do dalszej sprzedaży energii.

zobacz więcej Strategia spółki

Śląska Prohibicja S.A.

na rynku od 2017 roku

W zabytkowym budynku w katowickim Nikiszowcu uruchomiliśmy restaurację Śląska Prohibicja, która dziś jest obowiązkowym punktem na mapie Katowic. Na powierzchni blisko 750m2, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym po prostu chce się być.

zobacz więcej

Hornigold REIT S.A.

na rynku od 2018 roku

Znamy nasz region, dlatego wiemy jak duży potencjał tkwi w branży hotelowej. Uruchomiliśmy aparthotel Hornigold, w którym jest 37 apartamentów o różnym standardzie. Doskonała lokalizacja w Katowicach oraz standard obsługi są tu kluczowe.

zobacz więcej

Berg Holding to również perspektywiczne projekty.

E-commerce

W Berg Holding sięgamy jeszcze dalej. Prowadzimy działania zmierzające do wejścia w branżę e-commerce, dzięki której wymiana dóbr i usług online oraz robienie zakupów na odległość stało się już standardem.

Zależy nam, by połączyć znane już i sprawdzone metody działania z innowacyjnymi rozwiązaniami i udoskonaleniami. Patrzymy na e-commerce globalnie widząc możliwości połączenia wielopoziomowego platform i funkcjonalności.

W Berg Holding będziemy dążyć do wymiany handlowej między firmami (B2B) budując jednocześnie sieć dostawców i odbiorców, a tym samym zacieśniać krąg partnerów biznesowych. Ponadto w swojej strukturze będziemy oferować usługi dla klientów indywidualnych (sprzedaż wielopoziomowa i e-sklepy).

Consulting

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w prowadzeniu biznesu pozwala nam wejść w kolejny obszar działań.

Umiejętnie łączymy zarówno rynek nieruchomości z tak różnymi branżami jak gastronomia czy działalność produkcyjna, dlatego też przekładamy naszą wiedzę i sprawdzone procesy na działalność innych spółek. Oferujemy usługi consultingowe zarówno spółkom stowarzyszonym jak i podmiotom zewnętrznym.

Nasze działania to:

  • kreowanie marek
  • wprowadzanie na rynek start-upów
  • doradztwo przekształceniowe
  • zarządzanie i rozwój spółek
  • sprzedaż aktywów udziałowych i akcyjnych w spółkach
  • inwestycja w nowe perspektywiczne podmioty
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
NEWCONNECT
RAPORTY
DANE FINANSOWE
KONTAKT BOI