Raport EBI 15/2021

Zawarcie aneksu do umowy o wprowadzenie akcji Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect)

Zarząd Spółki Berg Holding S.A. z siedzibą w Katowicach („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym Emitent powziął informację o obustronnym podpisaniu aneksu do zawartej w dniu 11 czerwca 2018 roku umowy z Kancelarią Adwokacką Kramer i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Warszawie o świadczenie na rzecz Emitenta usługi mającej na celu wprowadzenie akcji serii I Emitenta do obrotu w alternatywnym systemie obrotu organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (rynek NewConnect).

Zgodnie z zawartym aneksem do umowy o wprowadzenie akcji serii I Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect) rozszerzono jej zakres o wprowadzenie do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect) również akcji serii A, J, K, L oraz M Spółki.

W konsekwencji wiążąca strony umowa obejmuje wprowadzenie akcji serii A, I, J, K, L oraz M Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect).

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 9 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
NEWCONNECT
RAPORTY
DANE FINANSOWE
KONTAKT BOI