Raport ESPI 28/2021

Zawarcie przez spółkę zależną od spółki NETSU S.A. – NETSU Dystrybucja Sp. z o.o. pierwszej umowy franczyzowej

Zarząd Berg Holding S.A. z siedzibą w Katowicach [Spółka, Emitent] w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 23/2021 z dnia 8 kwietnia 2021 r. w sprawie uruchomienia sieci franczyzowej informuje, iż spółka zależna od NETSU S.A. tj. NETSU Dystrybucja Sp. z o.o. zawarła z osobą fizyczną, prowadzącą działalności gospodarczą pierwszą umowę franczyzową określającą zasady współpracy w zakresie sprzedaży pomp ciepła wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem pod marką NETSU.

Zawarta umowa franczyzowa zakłada wyłączność na prowadzenie salonu sprzedaży na terenie miasta Tarnowskie Góry oraz powiatu tarnogórskiego.

Plany rozwoju sieci franczyzowej NETSU obejmują otwarcie na terenie Polski 50 nowych punktów dystrybucji do końca 2021 roku oraz 120 nowych punktów dystrybucji w 2022 roku. Docelowo spółka planuje otworzyć ok. 300 punktów dystrybucji na terenie całego kraju.

W ocenie Zarządu Emitenta informacja o zawarciu umowy franczyzowej ma charakter informacji poufnej z uwagi na fakt, iż jej realizacja będzie miała istotny wpływ na przychody finansowe Grupy Kapitałowej Emitenta.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
NEWCONNECT
RAPORTY
DANE FINANSOWE
KONTAKT BOI